igrzyska-śmierci

Już wkrótce kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy w Elblągu! W repertuarze znalazły się: „Igrzyska śmierci”, „Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia” oraz „Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1″. Maraton odbędzie się 17 kwietnia od 22:00. Dla naszych czytelników mamy siedem zaproszeń na to wydarzenie. 

ENEMEF: Noc Igrzysk Śmierci pojawi się ponownie na wielkim ekranie specjalnie dla wszystkich miłośników tej fenomenalnej sagi. Powieść autorstwa Suzanne Collins zdobyła miliony fanów na całym świecie, a filmowe adaptacje poszczególnych części powtórzyły jej spektakularny sukces. „Igrzyska śmierci” mają porywającą akcję, świetne efekty specjalne oraz wyrazistych bohaterów, w których wcielają się doskonali aktorzy, m.in. zdobywcy Oscarów: Jennifer Lawrence i Philip Seymour Hoffman. Ta noc to gwarancja wielkich emocji, a także rozrywki na najwyższym poziomie.

Bilety dostępne w przedsprzedaży w Multikinie. Nie ma możliwości zakupu biletów w innym miejscu.  Kasy są czynne codziennie w godzinach 10-21:30, w dniu imprezy kasy będą oczywiście czynne do godziny rozpoczęcia ENEMEFu.

Możesz także kupić bilety przez internet, korzystając ze strony Multikina. Oczywiście im wcześniej kupisz bilety, tym większy wybór miejsc. Pamiętaj również, że liczba miejsc jest ograniczona i może się zdarzyć, że biletów zabraknie. Jak zawsze nie ma możliwości rezerwacji biletów – ani telefonicznie, ani osobiście, ani przez internet.

Centy biletów rozpoczynają się od 20 złotych. Pełny cennik znaleźć można na stronie: www.enemef.pl 

Aby zdobyć jedno z siedmiu zaproszeń, wystarczy do 15 kwietnia do godziny 15:00 podesłać na adres konkurs@mlodyelblag.pl swoje imię i nazwisko. W temacie wiadomości prosimy wpisać ENEMEF Igrzyska. Zwycięzcy o wygranej i sposobie odbioru zaproszeń poinformowani zostaną drogą elektroniczną. 

Przekaż znajomym