Zapraszamy

Zapraszamy

20 stycznia o godzinie 16.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy Alei Grunwaldzkiej 135 w Elblągu wystartuje 3-godzinny Maraton Fitness, z okazji 20-lecia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu. Organizatorem imprezy jest Klub Uczelniany AZS PWSZ w Elblągu. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Witold Wróblewski – Prezydent Miasta Elbląga.

Bogaty i zróżnicowany program zajęć zadowoli każdego: zarówno rozpoczynających przygodę z fitnessem jak i osoby na wyższym poziomie wytrenowania.

Program:

16:00 OFICJALNE OTWARCIE, powitanie gości, przedstawienie wystawców

16:15 ROZGRZEWKA ZUMBA/SALSATION (SM DANCE STUDIO)

16:30 POKAZ POLE DANCE (FLYING DEVILS)

16:35 WARSZTATY (G. WIERZBICKI CENTRUM ATLETYKI)

16:55 PIERWSZA LOTERIA

17:05 WARSZTATY TRENING FUNKCJONALNY (CT PROMYK)

17:25 WARSZTATY Z MISTRZYNIĄ FITNESS (KATARZYNA DMOCHEWICZ)

17:40 WARSZTATY (MATRIX/PORT FIT))

18:00 DRUGA LOTERIA

18:10 POKAZ POLE DANCE ( FLYING DEVILS)

18:15 WARSZTATY (CALYPSO)

18:35 TRZECIA LOTERIA

18:40 WARSZTATY PILATES (GENERACJA FITNESS)

19:00 ZAKOŃCZENIE IMPREZY

Zajęcia poprowadzą cenieni instruktorzy fitness, którzy podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i umiejętnościami. Wśród nich: Katarzyna Dmochewicz (V miejsce na Mistrzostwach Świata w Fitness 2017, Francja) oraz Grzegorz Wierzbicki (3-krotny Mistrz Polski oraz 3-krotny finalista Mistrzostw Świata w kulturystyce). W programie również Pole Dance – taniec przy drążku, dyscyplina sportu łączącą w sobie elementy fitness i akrobatyki z wykorzystaniem rury pionowej. Poprawia samopoczucie, rozwija zmysłowość i kobiecość. Dla Pań w każdym wieku.

Dodatkowo podczas Maratonu Fitness uczestnicy wezmą udział w loteriach, w których będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów imprezy.

– Uczestnikiem zajęć może być każdy kto ma ochotę poćwiczyć i naładować się pozytywną energią. Zapraszamy młodzież, dorosłych, kobiety i mężczyzn. Wszystkich chętnych do wspólnej zabawy prosimy o zabranie stroju i dobrego humoru, a my zadbamy o mega dawkę dobrych emocji i podniesienie poziomu serotoniny – zachęcają organizatorzy.

Wstęp wolny. Zapraszamy do uczestnictwa.

Przekaż znajomym