Zapraszamy

Zapraszamy

Nie wiesz, jaka forma aktywności najlepsza jest dla Ciebie – fitness czy może taniec? Widzisz w Twoim dziecku talent do tańca, ale nie wiesz, który styl będzie mu się podobał… Przyjdź na Maraton Naborowy i sprawdź ofertę Centrum Tańca „Promyk”. Wstęp jest bezpłatny.

W niedzielę 15 września, o godz. 15:00 w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu odbędzie się Maraton Naborowy, podczas którego będzie można poznać ofertę zajęć przygotowaną przez Centrum Tańca „Promyk” na sezon 2019/2020 i zapisać się na wybrane zajęcia.

– Na uczestników maratonu czekają trzy godziny dobrej zabawy, podczas której każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie – zapewniają organizatorzy. – Podczas maratonu odbędą się krótkie warsztaty skierowane do dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów.

Dzieci będą mogły spróbować swych sił podczas warsztatów z tańca towarzyskiego, hip-hopu, rytmiki oraz dziecięcej akademii tańca. Dla dorosłych przygotowane są warsztaty lady latino, fit ball, stay fit, pilaste i stepy.

Dodatkową atrakcją podczas maratonu będą pokazy w wykonaniu zespołu tańca nowoczesnego „Blefik” i „Blefik Kids”, pokazy gimnastyczek artystycznych, a także pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu tancerzy z Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar”.

– Maraton to doskonała impreza dla dorosłych, którzy sami lubią aktywność oraz chcą tę aktywność zaszczepić u swoich dzieci – przekonują organizatorzy. – To także znakomity sposób na spędzenie czasu wolnego z rodziną i zobaczenie w jednym czasie i miejscu naszej oferty.

Maraton Naborowy realizowany jest w ramach zadania „Nakręcamy się na aktywność” dofinansowanego ze środków Gminy Miasta Elbląg.

Przekaż znajomym