Zapraszamy

Zapraszamy

Ogromna dawka tańca, aktywności i pozytywnej energii czeka uczestniczki Maratonu Tanecznego, który odbędzie się w Centrum Tańca Promyk.

  • Maraton odbędzie się 9 sierpnia, w godz. 17:00 – 20:00 w Centrum Tańca Promyk /ul. Browarna 80/. Koszt – 5 zł/os. Obowiązuje obuwie zamienne.
  • Podczas maratonu będzie można spróbować aż trzech różnych form.
  •  Instruktorki Patrycja Dyrmo i Alicja Giebień zadbają aby wszystkie Panie doskonale się bawiły.

– Trzygodzinną zabawę rozpoczniemy o godz. 17:00 – mówi Joanna Karpiuk z Centrum Tańca „Promyk”. – Nasze instruktorki Patrycja Dyrmo i Alicja Giebień zadbają aby wszystkie Panie doskonale się bawiły.

– Na dobry początek, coś co wprawi w taneczny nastrój czyli żywiołowa salsa – zachęcają organizatorzy – A następnie forma, która od września znajdzie się w naszej ofercie – zajęcia na stepach.

Step to popularna platforma stosowana w fitness. Ćwiczenia ze stepem odbywają się w rytm tanecznej muzyki i polegają na dynamicznym wchodzeniu i schodzeniu ze stopnia na różne sposoby.

– Za pomocą stepu wykonujemy rozmaite układy choreograficzne, dzięki którym spalamy nadmierne kalorie, wzmacniamy całe ciało oraz rzeźbimy uda, pośladki i łydki – mówi instruktorka Alicja Giebień– Jest to także dobry sposób na zredukowanie stresu i aktywny relaks.

Ostatnią propozycją podczas maratonu będzie bachata. Bachata to taniec, który charakteryzuje się dużą zmysłowością oraz romantyczną muzyką. – To także taniec, który pomaga Panią wyeksponować swoje zalety i poczuć się kobieco – mówi Patrycja Dyrmo – W nowym sezonie dużo elementów bachaty znajdzie się na zajęciach lady latino.

Przekaż znajomym