Koncert rozpoczyna się o 20:30

Koncert rozpoczyna się o 20:30

Już 18 marca, nakładem Universal Music Polska ukazał się jej nowy album, a już 29 kwietnia wystąpi w Elblągu z koncertem w pubie Sąsiedzi. Bilety w cenie 35 złotych dostępne w lokalu. W dniu koncertu bilety w cenie 45zł Ilość miejsc ograniczona (koncert siedzący) dlatego zapraszamy do szybkiego zaopatrzenia się w wejściówkę.

Martyna Jakubowicz to jedyna swoim rodzaju wokalistka i songwriterka, obdarzona charyzmą i charakterystycznym głosem, który sprawa, że jej ballady, łączące wpływy folku, bluesa i rocka, należą do najbardziej rozpoznawalnych pośród kanonu polskiej muzyki rozrywkowej.

Na koncertach można usłyszeć piosenki z najnowszej płyty „Prosta Piosenka” ale również doskonale znane i kochane przez publiczność przeboje z poprzednich albumów, w tym: „W domach z betonu nie ma wolnej miłości” , „Kiedy będę starą kobietą” , „Duża żółta taksówka” i inne. Artystce towarzyszy zespół w składzie: Agnieszka Djatri Kural – gitara basowa, Dariusz Bafeltowski – gitary oraz Przemysław Pacan – perkusja.

Najnowsza płyta artystki jest odzwierciedleniem zmian, które zaszły w mentalności Martyny Jakubowicz przez ten czas. „Nowa Martyna” jest bardziej odważna i bezpośrednia w wyrażaniu swoich poglądów na temat otaczającej rzeczywistości, ale niezmiennie czaruje swoich słuchaczy, charakterystyczną, ciepłą barwą głosu.

Fani dotychczasowej twórczości artystki, odnajdą tutaj tak lubiane przez szeroką publiczność nastrojowe, gitarowe ballady, ale również, znane z wcześniejszych płyt, piosenki mocniejsze, z bardziej rockowym pazurem. Całość doprawiona jest odważniejszą niż dotychczas, lecz niezwykle wysmakowaną elektroniką. Wbrew swojemu przewrotnemu tytułowi „Prosta piosenka”, nie jest więc płytą prostą…

W nagraniu albumu udział wzięli m.in. Wojciech Waglewski, Kortez, Jan Smoczyński (pianista i kompozytor współpracujący m.in.z Urszulą Dudziak, Agą Zaryan, Anną Marią Jopek czy Kayah).

Przekaż znajomym