mierzeja-wystawa

Biblioteka Elbląska i PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej zapraszają na otwarcie wystawy pt. „Mierzeja Wiślana”, które odbędzie się 13 lutego o godz. 18.00 w Dziale Literatury Naukowej i Zbiorów Regionalnych Biblioteki Elbląskiej. Wstęp wolny.

Wystawa będzie kontynuacją działalności Galerii Regionalnej, która zapoczątkowana została w listopadzie ubiegłego roku wystawą pt. „Bażantarnia wczoraj i dziś”. Galeria Regionalna prezentować będzie zdjęcia krajoznawcze Elbląga i okolic. Już 13 lutego będzie można zobaczyć zdjęcia poświęcone Mierzei Wiślanej autorstwa: Łukasza Kotyńskiego, Marka Opitza, Wojciecha Wocha i Dominika Żyłowskiego. Wystawa będzie czynna w godzinach otwarcia biblioteki: od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-18.00, sobota w godz. 9.00-15.00.

Po otwarciu wystawy zapraszamy na spotkanie z Jolantą Bulak, z Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana i PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej, która opowie o niezwykłych walorach przyrodniczych i turystycznych Mierzei Wiślanej.

Wystawa organizowana jest w ramach projektu: „Organizacja imprez cyklicznych PTTK i wzmocnienie turystyki miejskiej w Elblągu” dofinansowanego przez Gminę Miasto Elbląg.

Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. C. Norwida

Kamil Zimnicki, PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej

Przekaż znajomym