Zapraszamy

Zapraszamy

Grudzień to wyjątkowy miesiąc, w którym nie brakuje dni skłaniających do refleksji i wzbudzających pozytywne emocje. Mikołajki, Święta Bożego Narodzenia i koniec roku kalendarzowego to ważne daty, przy okazji których chcemy być bliżej rodziny, przyjaciół, spędzać czas w otoczeniu ludzi, których kochamy. Mimo mroźnej pogody to szczególnie ciepły i rodzinny miesiąc.  

W związku z tak pięknym mikołajkowym czasem Multikino w Elblągu przygotowało na 6 grudnia dla swoich najmłodszych widzów kilka atrakcji. W tym dniu na terenie kina zaplanowano:

1. Możliwość zrobienia sobie zdjęcia ze Świętym Mikołajem – Mikołaj oprócz zdjęć, będzie rozdawał balony oraz prezenty dla najmłodszych

2. Stoisko z makijażami dla Małych Księżniczek hipoalergicznymi kosmetykami

3. Turniej Gier Planszowych

4. Konkursy i zabawy – wspólne rysowanie, recytowanie wierszy, quizy o filmach do wygrania

  • nagrody od Centrum Rekreacyjno-Edukacyjnego „Kuldomek”
  • książeczki, puzzle, gry planszowe ​

– Mamy nadzieję, że w ten świąteczny, pogodny nastrój wprawi Państwa również wyjście do Multikina. Wśród licznych propozycji filmowych nie zabraknie najnowszych produkcji dla dzieci i młodzieży, a także filmów o tematyce bożonarodzeniowej, do których przygotowaliśmy specjalny dodatkowy materiał filmowy dotyczący tradycji świątecznych – zachęca kierownictwo kina.

Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie!

Coco to film pełen ciepła, opowiadający o wartościach rodzinnych i bliskości, ale także podążaniu za głosem swojego serca i realizowaniu marzeń. Animacja powstała dzięki współpracy studia Disney i Pixar, co jest gwarancją seansu pełnego pięknych obrazów, barw i muzyki.

Kumple z dżungli to animacja, która rozgrzewa widzów przenosząc ich do tropikalnej dżungli, w której pingwin Maurycy wraz ze swoimi kumplami stara się zaprowadzić porządek i sprawiedliwość. Grupa przyjaciół musi zmierzyć się z demonicznym koalą Igorem, który planuje zniszczyć dżunglę… Kumple z dżungli ruszają na ratunek, a my zachęcamy, by ruszyć na ten film do Multikina.

Najmłodsi widzowie oczarowani będą historią małego, odważnego osiołka Bo, bohatera Pierwszej Gwiazdki, który ucieka z wiejskiego młyna, spełnić swoje marzenia o wolności. Wspólnie z kilkoma nieco ekscentrycznymi zwierzętami wyruszają w podróż za gwiazdą, która sprawi, że staną się niespodziewanymi bohaterami najwspanialszej historii wszech czasów – opowieści o pierwszych świętach Bożego Narodzenia.

Nieco starszych widzów zapraszamy na Listy do M3. To trzecia odsłona komedii, której bohaterowie w jeden magiczny dzień przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

Tych, którzy w kinie szukają przede wszystkim poruszających, inspirujących historii zainteresuje na pewno Najlepszy. Ta prawdziwa historia polskiego sportowca, Jerzego Górskiego, pokazuje, że nigdy nie jest za późno, żeby zawalczyć o swoje życie. To piękna mądra opowieść, która na długo pozostaje w pamięci.

Przekaż znajomym