Zapraszamy

Zapraszamy

Centrum Handlowe Ogrody zaprasza na turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży oraz piłkarskie atrakcje dla całej rodziny. Mini Mistrzostwa Ogrodów rozpoczną się w środę, 6 czerwca i potrwają do soboty, 9 czerwca.

Piłkarska gorączką dosięgnie też Centrum Handlowe Ogrody. W najbliższą środę ruszają Mini Mistrzostwa. Turniej będzie rozgrywany w trzech kategoriach wiekowych:

  • Skrzat (dzieci w wieku 5-6 lat, roczniki: 2011 i 2012)

  • Żak (dzieci w wieku 8-9 lat, roczniki: 2009 i 2010)

  • Orlik (dzieci w wieku 10 lat i więcej, rocznik 2008 i starsi)

W rozgrywkach startują zespoły 3-osobowe (kategoria Skrzat) i 2-osobowe (kategoria Żak i Orlik), podzielone na grupy eliminacyjne, w zależności od liczby zgłoszonych drużyn. Czas gry to 2 x 6 minut, na mobilnym boisku usytuowanym w pasażu galerii, niedaleko salonu Empik. Codziennie, pierwsze trzy drużyny z każdej kategorii wiekowej, otrzymają nagrody w postaci sprzętu sportowego lub elektronicznego.

Turniej będzie przeplatany szeregiem atrakcji sportowych dla całej rodziny. Rodzice i dzieci będą mogli wziąć udział m.in. w piłkarskich zgadywankach, otwartych zawodach w żonglowaniu piłką, rywalizacji na celność strzałów, slalomie z piłką na czas, konkursach plastycznych i wiedzy o piłce nożne oraz teście sprawności piłkarskiej. Dla najmłodszych zaplanowano malowanie buziek, zabawy animacyjne i olbrzymie bańki mydlane. Starsi będą mogli rywalizować w strefie gier na konsoli.

Wszyscy będą mieli również okazję do zabawy z maskotką Animka.

Na pamiątkę sportowych wyczynów uczestnicy wydarzenia będą mogli zrobić sobie zdjęcie w mobilnej fotobudce, korzystając m.in. z akcesoriów animacyjnych związanych z naszą reprezentacją.

Mini Mistrzostwa Ogrodów będą trwać od 6 do 9 czerwca, w godz. 14.00 – 19.00. Zapisy i rozgrywki przebiegać będą codziennie według poniższego harmonogramu:

  • Grupa Skrzat, godz. 14.00 – 16.00

  • Grupa Żak, godz. 16.00 – 17.30

  • Grupa Orlik, godz. 17.30 – 19.00

Zapisy prowadzone są każdego dnia, na miejscu, przed turniejem. Udział może wziąć każdy chętny.

Przekaż znajomym