Zapraszamy!

Zapraszamy!

ENEMEF: Minimaraton Sicario z premierą „Sicario 2: Soldado” to naprawdę niezły Meksyk. Zobacz jak wygląda praca agentów FBI i CIA gdy muszą stawić czoła bezwzględnym kartelom narkotykowym. Dla naszych Czytelników mamy trzy pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie. 

Tajne misje, podstępne działania, moralne dylematy i balansowanie na granicy prawa. Wszystko to w mistrzowskim wydaniu – z rewelacyjną obsadą (m.in. Emily Blunt, Benicio Del Toro, Josh Brolin), hipnotyzującą muzyką, doskonałymi obrazami i atmosferą, która wbija w fotel. Ten wieczór gwarantuje filmowe emocje na najwyższym poziomie. 

Podczas tego wieczoru zaprezentowane zostaną: Sicario oraz Sicario 2: Soldado (premierowo).

ENEMEF: Minimaraton Sicario odbędzie się 20 lipca 2018 r. (piątek) o godzinie 20:00

Bilety w cenie od 21 do 35 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl. Na stronie można również:

– zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,

– wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

Aby zdobyć jedno z trzech zaproszeń na to wydarzenie, wystarczy podesłać na adres konkurs@mlodyelblag.pl swoje imię i nazwisko. W temacie maila prosimy wpisać „ENEMEF”. Termin nadsyłania zgłoszeń mija w czwartek (19 lipca) o 9:00. Zwycięzcy o otrzymaniu zaproszenia oraz sposobie jego odebrania zostaną poinformowani drogą mailową. 

Przekaż znajomym