Bilety dostępne w kasie kina

Bilety dostępne w kasie kina

Już 5 maja ENEMEF: Minimaraton Strażników Galaktyki, to ekscytująca podróż w głąb kosmosu, gdzie grupa dość nietypowych superherosów wciągnie widzów w wir fantastycznych przygód. Dla naszych Czytelników mamy pięć pojedynczych zaproszeń.  

Oryginalni i nieco szaleni bohaterowie serii komiksów Marvela, w których wcielają się takie gwiazdy, jak Chris Pratt, Vin Diesel, czy Bradley Cooper gwarantują nie tylko efektowną akcję, ale również doskonały humor. Całość dopełnia skrojona na miarę każdej sceny i pozostająca w głowie jeszcze na długo po seansie rewelacyjna ścieżka dźwiękowa, pochodząca z… kasety magnetofonowej jednego z bohaterów. To doskonała okazja, aby obejrzeć na wielkim ekranie obie wersje superserii, w tym najnowszą „Strażnicy Galaktyki vol. 2” w dniu premiery!

W repertuarze: Strażnicy Galaktyki, Strażnicy Galaktyki vol. 2 – przedpremierowo.

Ceny biletów: od 25 do 30 zł za prawie całą noc w kinie (dwa filmy, w tym premiera!):

– 25 zł: cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 25 zł każdy

– 30 zł: cena normalna Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:

Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 3:00 rano

Kolejność emisji filmów:

Filmy zostaną zaprezentowane chronologicznie.

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:

– brak możliwości rezerwacji biletów,

– bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Multikina,

– przedsprzedaż rozpocznie się 18 kwietnia.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

– ograniczenie wiekowe: 15 lat (skończone); osoby w wieku poniżej 18 lat muszą przynieść ze sobą zgodę rodzica lub prawnego opiekuna, wzór zgody można znaleźć na www.enemef.pl (na marginesie po wybraniu repertuaru) oraz na www.multikino.pl,

– możliwość wnoszenia prowiantu i napojów: zgodnie z Regulaminem Multikina nie można na sale kinowe wnosić ani napojów, ani jedzenia zakupionego poza Multikinem,

– specjalne zniżkowe bilety (SMSowe), w cenie 25 zł można kupić tylko w terminie, podanym w SMSie;

– filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami,

– pomiędzy filmami będą około piętnastominutowe przerwy w trakcie których można skorzystać z WC, barów itp.,

– kupony na dolewkę Coca-Coli będą rozdawane przy wejściu na ENEMEF.

Pytania, wątpliwości?

Aby uzyskać odpowiedzi na inne pytania zapraszamy do kontaktu przez profil ENEMEFów na Facebooku: http://www.facebook.com/ENEMEF lub na http://www.enemef.pl.

Wygraj zaproszenia

Tradycyjnie już, dla naszych Czytelników mamy pięć pojedynczych zaproszeń na ten maraton. Aby zdobyć jedno z nich, wystarczy do środy 3 maja (włącznie) podesłać na adres konkurs@mlodyelblag.pl swoje imię i nazwisko. W temacie maila prosimy wpisać ENEMEF. Zwycięzcy o wygranej i sposobie odbioru nagrody zostaną poinformowani w czwartek 4 maja drogą mailową.

Przekaż znajomym