Fot. MOSiR

Fot. MOSiR

Wszystkich, którzy dbają o zdrowy styl życia, a wolne chwile lubią spędzać aktywnie, elbląski MOSiR zaprasza do udziału w weekendowych imprezach i zawodach sportowych. Dla chętnych przygotowano m.in.: zajęcia na lodowisku, bieg na orientację, trening fitness czy turniej tenisa stołowego.

W ramach akcji „Aktywuj się z MOSiR-em” już od piątku zapraszamy do udziału w zajęciach sportowo-rekreacyjnych. Tego dnia o godz. 19.00 w Pałacu Fitness przy Bulwarze Zygmunta Augusta 12 rozpoczną się zajęcia Fit Camp. W treningu mogą uczestniczyć zarówno ci, którzy chcą zbudować silne ciało, dbać o zdrowie i kondycję, jak i osoby, których głównym celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów. Zajęcia poprowadzą trenerzy Maciej Skrobotun (Jump Fitnes) i Adam Ogrodowczyk (24 Fit Club). Wstęp 5 złotych.

Natomiast miłośnicy jazdy na łyżwach, przez dwa najbliższe dni będą mogli skorzystać z lodowiska Helena. W czasie weekendu ogólnodostępne ślizgawki rozpoczynają się już od godz. 12:30 i trwają do godz. 17:40. W tym czasie zaplanowano także zajęcia grupowe oraz zabawę na lodzie. W niedzielę o godz. 9.00 MOSiR zaprasza na bezpłatną naukę gry w hokeja z Wikingami, a o godz. 17:40, odbędzie się kolejne taneczne spotkanie w ramach Ice Party.

– Ice Party to nie tylko jazda na łyżwach przy muzyce, podczas spotkań nie brakuje oczywiście dobrej zabawy i konkursów z nagrodami – wyjaśnia Marek Kucharczyk, specjalista ds. Marketingu i Reklamy w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Elblągu. – Dodatkowo każdy z uczestników na specjalnych kartach konkursowych może zbierać pieczątki potwierdzające swój udział w niedzielnych spotkaniach na lodzie. W lutym, podczas wielkiego finału, nastąpi podsumowanie akcji, a wśród najaktywniejszych uczestników rozlosowanie zostaną nagrody rzeczowe.

Bilet wstępu na zabawę to 9 złotych (bilet normalny) i 6 zł (bilet ulgowy). W czasie imprezy czynna będzie także wypożyczalnia sprzętu, a za wypożyczenie pary łyżew zapłacimy 6 zł. Bilety można zakupić i rezerwować w kasie lodowiska, która czynna jest w sobotę i niedzielę w godz. 11.00–18.00. Zapisy przyjmowane są także telefoniczne pod nr (55) 625-63-13 w godzinach otwarcia kasy.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zachęca także do udziału w imprezach z cyklu Grand Prix Elbląga. W sobotę na osiedlu Zatorze odbędzie się IV runda Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację. Start o godz. 10:00 przy biurze zawodów, które mieścić się będzie obok budynku Gimnazjum nr 7 na ul. Lotniczej. Tego samego dnia, w sali sportowej Gimnazjum nr 9 przy ul. Browarnej, rozegrany zostanie V turniej Grand Prix Elbląga Amatorów w Tenisie Stołowym. Zgłoszenia przyjmowane będą do godz. 9:45, a start zaplanowano na godz. 10.00. Wpisowe wynosi 5 złotych od zawodnika.

Natomiast w niedzielę w sali sportowej IV LO odbędzie się V turniej Grand Prix Elbląga w Badmintonie. Zgłoszenia przyjmowane będą w godz. 8.00 – 8.45, natomiast początek gier zaplanowano na godz. 9:00. Opłata wpisowa wynosi 5 zł od uczestnika w grach pojedynczych oraz 10 zł od pary w grach podwójnych. Zachęcamy do czynnego udziału we wszystkich imprezach organizowanych przez MOSiR.

MOSiR

Przekaż znajomym