Fot. kadr z filmu

Fot. kadr z filmu

Już 9 lutego swoją premierę będzie miała najnowsza część filmu o Grey’u – „Nowe oblicze Grey’a”. Multikino już rozpoczęło sprzedaż biletów na tę, z pewnością jedną z najgorętszych premier nadchodzących miesięcy.

„Nowe oblicze Grey’a”, to trzecia część ekranizacji światowego bestselleru (ponad 100 milionów sprzedanych książek; najszybciej sprzedająca się książka w historii) – trylogii autorstwa E.L. James. Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienność nie zabiła w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury… Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać. Czy mu się to uda? Czy związek Any i Chrostiana przetrwa? Tego będzie można dowiedzieć się już od 9 lutego m.in. w Multikinie.

Aby już dziś zagwarantować sobie dobre miejsce w kinie, Multikino rozpoczeło już sprzedaż biletów na film. W dniu premiery zostanie on pokazany pięć razy. Bilety można już kupić za stronę internetową Multikina, w kasach biletowych, używając aplikacji Multikino na iOS i Android a także podczas rozmowy z chatbotem Multikina za pośrednictwem Messengera.

Przekaż znajomym