enemef-naj2014

ENEMEF: Noc Najlepszych Filmów 2014 to idealna okazja zarówno aby nadrobić kinowe zaległości, jak również aby jeszcze raz obejrzeć jedne z najlepszych filmów minionego roku. Każdy z nich jest wyjątkowy, każdy dostarcza innych emocji i żadnego z nich można przegapić. Start już dziś o 22:00 w Multikinie. Dla naszych czytelników mamy tradycyjnie pulę biletów na to wydarzenie.

Rok 2014 obfitował w doskonałe produkcje filmowe, które wyróżniały się ujmującą fabułą, fenomenalną grą aktorską oraz niesamowitymi efektami specjalnymi. W repertuarze znajdą się: wzruszające „Gwiazd naszych wina”, podszyty ironicznym humorem „Grand Budapest Hotel”, spektakularny „Interstellar” oraz ukazująca oblicze wojny „Furia”.

Ceny biletów: od 24 do 33 zł za całą noc w kinie (cztery filmy):

– 24 zł: cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się nahttp://www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 24 zł każdy

28 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC

29 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych

– 30 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką

– 33 zł: cena normalna

Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

W Multikinie Złote Tarasy ceny biletów są wyższe o 3 zł (nie dotyczy biletów ze zniżką smsową).

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:

Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 7:30 rano

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:

– brak możliwości rezerwacji biletów;

– bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Multikina.

Przekaż znajomym