Zapraszamy!

Zapraszamy!

„Wymarzony” – wzruszająca i pełna humoru opowieść o wielkiej miłości do maleńkiego człowieka, która nadaje sens życiu przedpremierowo 21 maja w Multikinie.

Maleńki Theo zaraz po narodzinach zostaje oddany do adopcji. Podczas gdy pracownicy opieki społecznej poszukują dla niego odpowiednich rodziców, jego tymczasowym opiekunem zostaje Jean. Miedzy Theo, a jego tymczasowym „tatą” rodzi się silna więź. Jean ze zdumieniem dostrzega jak dużo chłopczyk rozumie ze swojej sytuacji i jak wiele potrzebuje miłości. Tymczasem od lat starająca się o adopcję dziecka Alice, która już niemal straciła nadzieję, zostaje wytypowana jako idealna kandydatka na nową mamę Theo. Ich pierwsze spotkanie okaże się decydujące. Czy mały Theo jest gotowy na kolejną zmianę w swoim krótkim życiu? Jak zniesie rozstanie z Jeanem? Czy w oczach Alice zobaczy swoją nową mamę?

Kolejna odsłona projektu „Kino na Obcasach” odbędzie się 21 maja 2019 r.

Partnerem majowej edycji „Kina na Obcasach“ jest Kinder Bueno.

Kinder Bueno, partner cyklu „Kino na Obcasach”, zaprasza wszystkie Panie biorące udział w pokazie na słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka. Pozwól się uwieść magii kina z Kinder Bueno.

Bilety na majowe „Kino na Obcasach” można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Dla naszych Czytelniczek mamy podwójne zaproszenie na ten film. Aby je zdobyć, wystarczy na adres konkurs@mlodyelblag.pl podesłać swoje imię i nazwisko. W temacie maila prosimy wpisać: KNO. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 20 maja o godzinie 20:00. Zwyciężczyni o wygranej i sposobie odbioru zaproszenia zostanie poinformowana drogą mailową.

Przekaż znajomym