Zapraszamy

Zapraszamy

Ogromna dawka aktywności i pozytywnej energii czeka uczestniczki Maratonu, który odbędzie się w Centrum Tańca Promyk. Wstęp bezpłatny. Maraton odbędzie się we wtorek – 16 lipca i realizowany jest w ramach zadania „Nakręcamy się na aktywność” dofinansowanego ze środków Gminy Miasto Elbląg.

– Trzygodzinną zabawę rozpoczniemy o godz. 17 – mówi Joanna Karpiuk z Centrum Tańca „Promyk”. – Podczas maratonu aż trzy różne formy aktywności, które poprowadzą trzy instruktorki.

Pierwszą propozycją będzie Lady Latino – To taniec, który pomaga Panią wyeksponować swoje zalety i poczuć się kobieco, dodatkowo żywiołowe rytmy są świetnym sposobem na odreagowanie stresu – zachęca instruktorka Patrycja Dyrmo.

Po energicznych latynoskich tańcach będzie czas na spokojny pilates. Pilates nazywany jest treningiem dobrego samopoczucia, ponieważ tworzy równowagę i harmonię w ciele. Polega na wykonywaniu wolnych i precyzyjnych ruchów skoordynowanych z oddechem przy spokojnej muzyce. Takie ćwiczenia świetnie relaksują. Zajęcia poprowadzi Paulina Czyżyk.

Ostatnią propozycją wtorkowego maratonu będzie Fit ball prowadzony przez Martę Pilipczuk. Fit ball są zajęciami z wykorzystaniem piłek, podczas, których uczestniczki rozciągną wszystkie mięśnie oraz spalą zbyteczne kalorie.

– Maraton to doskonały sposób na oderwanie od codziennej gonitwy i chwila dla siebie – mówi Joanna Karpiuk – Tańczymy i ćwiczymy dla zabawy, dla treningu, dla sylwetki i dobrego samopoczucia. Na spotkanie zabieramy obuwie na zmianę.

Przekaż znajomym