Fot. nadesłane

Fot. nadesłane

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid“ w Elblągu zaprasza serdecznie do wzięcia udziału w konkursach. Trzy różne konkursy, trzy różne formy, jeden wspólny mianownik – czytanie. 

Znajdź konkurs dla siebie:

1. Konkurs pn. “5 powodów, dla których warto czytać” (konkurs przeznaczony dla dzieci i młodzieży do lat 18) Zadanie? Pokaż nam, dlaczego warto czytać książki. Przygotuj projekt plakatu zachęcającego do sięgania po książkę.

2. Konkurs literacki pn. „A co by było, gdyby…?” (konkurs przeznaczony dla dzieci i młodzieży do lat 18) Zadanie? Pomyśl o książce, której zakończenie nie do końca Ci się podobało i które chętnie byś zmienił/a. A teraz napisz je.

3. Konkurs pn. „Najważniejsze książki w moim życiu!” (konkurs bez ograniczeń wiekowych)
Zadanie? Pomyśl o swojej ulubionej książce, a może jest ich kilka? Może są takie, które są dla Ciebie bardzo ważne, lubisz do nich wracać, pomagają Ci w gorszych momentach? Opowiedz nam o nich. Nagraj video z krótkimi recenzjami ulubionych książek wraz z uzasadnieniem wyboru.

REGULAMINY ORAZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – znajduje się TUTAJ

Prace konkursowe będą przyjmowane do 20 sierpnia 2019 r. Najlepsze prace zostaną nagrodzone. Nagrodami będą bony do księgarni, gry planszowe, książki itp. Wszelkie pytania – 55 611 20 89 / agnieszka.tkaczuk@swiatowid.elblag.pl

Projekt pn. „Witajcie w szkolnej bajce!” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Przekaż znajomym