Na zdjęciu pierwsze prace, które wpłynęły na konkurs

Na zdjęciu pierwsze prace, które wpłynęły na konkurs

„Król Promocji i Kot w Worku”, to skierowany do elbląskiej młodzieży konkurs plastyczny zorganizowany z okazji Światowego Dnia Konsumenta, który przypadał na 15 marca 2019 roku. Nasze miasto po raz pierwszy postanowiło zainteresować tym tematem młodych.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z Elbląga. Prace o tematyce związanej z prawami konsumenta, w szczególności dotyczące: zakupów, promocji, reklamacji towaru, reklam telewizyjnych i radiowych, itp. mogą być wykonane w technice dowolnej i złożone lub przesłane na adres Urzędu Miejskiego w Elblągu w terminie od 15 marca do 15 kwietnia 2019 r.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 19 kwietnia, natomiast wręczenie nagród ufundowanych przez Prezydenta Elbląga odbędzie się podczas otwarcia zorganizowanej w ramach konkursu wystawy „Król Promocji i Kot w Worku” 26 kwietnia 2019 r. w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.

Regulamin konkursu zamieszczony będzie przez okres trwania konkursu na stronie Urzędu Miejskiego w zakładce Miejskiego Rzecznika Konsumentów.

REGULAMIN

Konkurs organizowany jest przez Prezydenta Miasta Elbląga.

Przekaż znajomym