Bilety tylko 10 złotych

Bilety tylko 10 złotych

W wielu krajach Dzień Mamy obchodzony jest w różnych terminach, w Polsce wypada on 26 maja,  ale w Kinie Światowid świętować będziemy aż 7 dni – od 20 do 26 maja! Można wybrać się na seans w pojedynkę, z dzieckiem, bądź z „mamą mamy”. Na wszystko bilet w cenie 10 zł – wystarczy podać hasło „wychodne dla Mam”. Wszystkie uczestniczki  „tygoDNIA wychodnego dla mam”  będą mogły wziąć udział w konkursie przygotowanym przez Oriflame i wygrać 1 z 50 nagród.

Najważniejszym świętem, wdzięcznego za okazywaną rodzicielską miłość dziecka, jest Dzień Matki. Kino Światowid proponuje, by świętowanie wydłużyć i zrobić Mamom tyDZIEŃ MATKI! Kiedy? Od 20 do 26 maja. Od 20 do 25 maja promocją objęte zostały wszystkie filmy, oprócz „X-Men Apocalypse”. Za to w ten najważniejszy dzień, 26 maja, wszystkie filmy, bez wyjątku będzie można obejrzeć płacąc okazyjną cenę. Co to oznacza? Widzowie, którzy będą chcieli uczcić Święto Mamy w Kinie Światowid za wstęp na seans zapłacą tylko 10 zł!  Bilety dostępne są WYŁĄCZNIE w kasie kina NA HASŁO: „wychodne dla mam” (nie obowiązuje rezerwacja i sprzedaż online).

W repertuarze znalazły się: „Dzień matki”, „Nienasyceni”, „Modelka”, „Mój przyjaciel orzeł”, „Błogosławiona wina”, „#Wszystko gra” (film grany tylko 24 maja) i filmy wyświetlane w ramach Millennium Docs Against Gravity: „Dobry Amerykanin”, „Don Juan”, „Facebookistan”, „Pod opieką wiecznego słońca”, „Sonita”, „Ukraińscy szeryfowie”, a także „X-Man Apocalypse” (bilety za 10 zł tylko 26 maja), „Alicja po drugiej stronie lustra” (premiera 24 maja).

Z myślą o wszystkich Mamach, firma Oriflame przygotowała niespodziankę. Podczas „tygoDNIA wychodnego dla Mam” (od 20 do 26 maja)  będzie można wziąć udział w losowaniu około 50 nagród!

Szczegółowy repertuar dostępny jest na stronie kina: www.kino.swiatowid.elblag.pl

Przekaż znajomym