Kto się lubi bać?

Kto się lubi bać?

Podczas Maratonu Horrorów zostaną zaprezentowane aż cztery nowe, mrożące krew w żyłach filmy, w tym premiera oraz przedpremiera. Każdy z nich gwarantuje solidne dawki adrenaliny i nerwowe napięcie aż do ostatniej minuty seansu. Start 21 kwietnia o 22:00. W przyszłym tygodniu dla naszych Czytelników będziemy mieli 5 pojedynczych zaproszeń na to wydarzenie. 

Kinowa sala stanie się areną rozgrywek dla niewytłumaczalnych zjawisk, szokujących scen grozy i panoszącego się zła. Przenikające z ekranu demoniczne byty z zaświatów, lejąca się obficie krew i ciężka, tajemnicza atmosfera wzbudzą lęk nawet u największego śmiałka. Ta noc to wyzwanie dla widzów o mocnych nerwach, gotowych poznać granicę ludzkiej wytrzymałości.

Podczas maratonu pokazane zostaną: „Ostatnia klątwa” (premierowo), „W głąb lasu” (przedpremierowo) oraz „Bodom”, „Zło we mnie”.

Bilety w cenie: 26 zł (cena promocyjna, dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się do 11 kwietnia na www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMS-a, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 26 zł każdy, wysyłka zakończy się 12/04, zniżkowe bilety można kupić wyłącznie w kinie i wyłącznie w terminie podanym w sms-ie zniżkowym) oraz 32 złote (cena normalna).  Przedprzedaż biletów rozpocznie się w środę, 5 kwietnia około godziny 16:00.

Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

 

Przekaż znajomym