Bilety dostępne w kasie kina

Bilety dostępne w kasie kina

ENEMEF: Noc Horrorów to propozycja dla miłośników dobrego, trzymającego w napięciu kina grozy. Podczas maratonu będzie można obejrzeć aż cztery najbardziej przerażające horrory ostatnich lat: dwie części słynnej „Obecności” oraz dwa filmy o upiornej Annabelle, w tym najnowszy „Annabelle: Narodziny zła” premierowo. 

Tajemnicze i złe demony przenikną ze srebrnego ekranu w mrok kinowej sali i budując gęstą atmosferę niepokoju przyprawią widzów o dreszcze, a wszechobecna, podszyta strachem adrenalina na długo nie pozwoli im zasnąć. W repertuarze: Annabelle: Narodziny Zła – premierowo, Annabelle, Obecność i Obecność 2.

Ceny biletów: od 29 do 34 zł za całą noc w kinie (cztery filmy):

– 29 zł: cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 29 zł każdy

– 34 zł: cena normalna Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:

Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 6:30 rano.

Dla naszych Czytelników mamy zaproszenia na to wydarzenie. Aby zdobyć jedno z nich, wystarczy do czwartku (10 sierpnia) do godziny 10:00 podesłać na adres konkurs@mlodyelblag.pl swoje imię i nazwisko. W temacie maila prosimy wpisać „horror”. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo i powiadomimy o sposobie odbioru zaproszeń. 

Przekaż znajomym