Zapraszamy

Zapraszamy

Noc Nolana to wyjątkowa szansa, aby obejrzeć na wielkim ekranie rewelacyjne filmy wybitnego twórcy najbardziej zakręconego współczesnego kina. Christopher Nolan od przełomowego, łamigłówkowego „Memento” za każdym razem zaskakuje niebanalną fabułą i świeżością. Tej nocy widzowie będą mogli przenieść się w czasie i przestrzeni oraz przeżyć moc rozmaitych wrażeń i emocji. Maraton odbędzie się 21 lipca w Multikinie. Dla naszych Czytelników mamy 3 pojedyncze bilety na to wydarzenie.  

Tej nocy widzowie będą mogli przenieść się w czasie i przestrzeni oraz przeżyć moc rozmaitych wrażeń i emocji. Podczas premierowego pokazu „Dunkierki” odwiedzą przeszłość i poznają niezwykłą wojenną historię, „Interstellar” zabierze ich w międzygalaktyczną podróż w przyszłości, a „Incepcja” umożliwi wejście do intrygującego, pełnego tajemnic i niedopowiedzeń świata snów. To wspaniała uczta dla fanów Nolana i każdego kinomaniaka!

Christopher Nolan to wybitna postać filmowego świata, która nie boi się eksperymentów i nigdy nie idzie na skróty. Podczas maratonu zostaną zaprezentowane trzy filmy, które na długo zostaną w pamięci widzów.

Aby zdobyć jedno z trzech zaproszeń na to wydarzenie, wystarczy do jutra (środa, 19 lipca) do godziny 20:00 podesłać na adres konkurs@mlodyelblag.pl swoje imię i nazwisko. W tytule maila prosimy wpisać NOLAN. Zwycięzcy o wygranej i sposobie odbioru nagrody zostaną poinformowani drogą mailową do południa 20 lipca. 

Przekaż znajomym