Fot. nadesłane

Fot. nadesłane

Już jutro, 12 czerwca, odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach Żuławskiej Akademii Biznesu. Jest to wydarzenie o charakterze edukacyjnym, zupełnie darmowe i niekomercyjne, mające na celu zrzeszenie min. przedsiębiorców, przedstawicieli oświaty oraz innych mieszkańców na terenie Polski północnej. To doskonała inicjatywa społeczna. Spotkanie odbędzie się przy współpracy z Elbląskim Parkiem Technologicznym przy ulicy Sulimy 1, 12.06.2019 o godzinie 17:00.

Żuławska Akademia Biznesu, to wyjątkowe miejsce, w którym zrzeszamy lokalnych przedsiębiorców, profesorów, doktorów oraz wykładowców wyższych uczelni państwowych. Idealne miejsce dla tych, którzy chcą znaleźć pomysł na biznes, znaleźć odbiorców dla swoich usług lub produktów, nauczyć się marketingu społecznościowego, uzyskać kontakty, które pomogą usprawnić biznes, zredukować koszty prowadzenia działalności lub spółki. To również idealne miejsce dla ludzi zainteresowanych finansowaniem swojego projektu ze środków unijnych.

Podczas jutrzejszego spotkania zebrani będą mogli dowiedzieć się „Jak efektywnie zarządzać wykorzystać swój genetyczny potencjał by osiągnąć to czego pragniesz. Odbędzie się także prezentacja dwóch lokalnych firm, uczestniczących w spotkaniach Żuławskiej Akademii Biznesu.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy plan spotkania:

17:00 Rozpoczęcie i przywitanie gości

17:10 Marek Łukaszewski – Instytut Zarządzania i Rozwoju Kadr: “Jak efektywnie zarządzać swoim czasem?”

18:10 Bartłomiej Siebert – Clean is Good – Autoprezentacja biznesu

18:30 Przerwa na kawę, przekąski oraz networking

18:40 Monika Kowalska-Aćimowić: “Biznes zaczyna się od mózgu (czyli jak wykorzystać swój genetyczny potencjał by osiągnąć to czego pragniesz)”

19:55 Łukasz Piśkiewicz – Truso.tv – Autoprezentacja biznesu

20:15 Przerwa na kawę/herbatę oraz networking

20:30 Zakończenie Żuławskiej Akademii Biznesu

ŻUŁAWSKA AKADEMIA BIZNESU
Strona główna:        https://zulawska-akademia-biznesu.pl/
Przekaż znajomym