Zapraszamy

Zapraszamy

W dniach 25-27.10.2018 roku w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu odbędzie się III edycja ogólnopolskiego wydarzenia IEEE Students & Young Professionals Meeting. Organizatorem tegorocznej edycji są studenci z Koła Naukowego IEEE Elblag Student Branch działającego w Instytucie Informatyki Stosowanej im. Krzysztofa Brzeskiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu.        

IEEE (ang. Institute of Electrical and Electronics Engineers) jest największą na świecie organizacją zrzeszającą naukowców, studentów i inżynierów z wielu dziedzin: elektryka, energetyka, telekomunikacja, informatyka, medycyna, fizyka i inne. Jej głównym celem jest rozwijanie innowacji technologicznych na rzecz ludzkości: Ethernet, WiFi i Bluetooth to tylko trzy z wielu standardów IEEE.

IEEE Students & Young Professionals Meeting to wydarzenie wyjątkowe. Wraz z IEEE Young Professionals studenci z Koła Naukowego IEEE Elblag Student Branch opracowali program, który powinien przyciągnąć uwagę wszystkich uczestników. Event ten ma niebanalną formułę i pozwala zorganizować tematyczne niespodzianki, na które zwykle nie są przygotowani uczestnicy. W tym roku organizatorzy postawili na sztuczną inteligencję i elektrykę, ale zapewniają, że będzie  można również usłyszeć o automatyce i robotyce, przetwarzaniu sygnałów, jak również o zastosowaniu zaawansowanych technologii w medycynie.

Przekaż znajomym