Fot. nadesłane

Fot. nadesłane

Wyjątkowe dni są po to, żeby je wyjątkowo spędzać. A co robić w Międzynarodowy Dzień Tańca, jeśli nie tańczyć? W piątek, 29 kwietnia w Centrum Handlowym „Ogrody” będzie można skorzystać z bezpłatnych animacji, obejrzeć pokazy tańca i wziąć udział w konkursach, organizowanych przez Uczniowski Klub Tańca Sportowego „Destination” i Centrum Tańca „Promyk”.

29 kwietnia już po raz 32 na całym świecie celebrowany będzie Międzynarodowy Dzień Tańca. Święto ustanowione jest przez ITI UNESCO na pamiątkę chrztu, bo data urodzin jest nieznana, wielkiego reformatora sztuki tańca Jeana-Georges’a Noverre’a. Głównym organizatorem imprezy jest Uczniowski Klub Tańca Sportowego „Destination”, który prowadzi całą imprezę.

W CH „Ogrody”, specjalnie z tej okazji, przygotowano pokazy tańca, konkursy dla najmłodszych oraz super zabawę dla wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą galerię – mówi Zyta Wrzos z Centrum Tańca „Promyk”. – Dodatkowo, podczas całej imprezy będzie przygotowane specjalne stoisko do malowania twarzy oraz czesania fryzur dla dzieci i młodzieży.,

W licznych konkursach będzie m.in. można wygrać niespodzianki przygotowane przez UKTS „Destination” oraz karnety na zajęcia taneczne w „Promyku” oraz zaproszenie na Turniej Tańca „Pomosty” z CT Promyk.

W programie:

17:00 – rozpoczęcie Międzynarodowego Dnia Tańca

17:10 – taniec nowoczesny – pokazy zespołów UKTS Destination

17:20 – pokaz tańca towarzyskiego

17:30 – pokaz i animacja taneczna dla dzieci w wieku przedszkolnym

17:50 – Zumba dla dorosłych z CT „Promyk”

17:55 – Zumba Kids z CT „Promyk”18:00 – animacja dla dzieci, młodzieży i dorosłych Zumba

18:15 – konkursy z nagrodami

18:30 – taniec nowoczesny – pokazy tancerzy UKTS Destination

18:40 – pokaz tańca towarzyskiego

18:50 – taniec nowoczesny – animacja dla dzieci i młodzieży

Przekaż znajomym