plakaty_obóz (4)

Lato tuż…. tuż, więc warto pomyśleć o atrakcyjnym wypoczynku dla swoich pociech. Dla nowych i początkujących tancerzy Stowarzyszenie „Jantar” proponuje obozy taneczne w Iławie.

Obóz potrwa od 25 lipca do 3 sierpnia i będzie miał charakter szkoleniowo – taneczny, gdzie tematem przewodnim będzie nauka tańca towarzyskiego. Skierowany jest do dzieci, które trenują taniec towarzyski, a także dla tych, które nigdy nie tańczyły. To połączenie pasji z dobrą zabawą. Wszyscy miłośnicy tańca podczas obozu będą mogli podszkolić swoje umiejętności, zawrzeć nowe przyjaźnie oraz aktywnie i ciekawie spędzić czas.

– Jesteśmy stowarzyszeniem, które od ponad dwudziestu lat organizuje wypoczynek letni dla dzieci i młodzieży – mówi Magdalena Czarnocka-Kaptur, prezes Stowarzyszenia „Jantar” – Mamy w tym duże doświadczenie, a troska o bezpieczeństwo i dobra organizacja czasu wypoczynku – to nasze podstawowe atuty.

Obóz odbędzie się w Zespole Szkół Budowlanych mieszczącym się przy ul. Kopernika 8 w Iławie. W kompleksie szkolnym mieści się internat, stołówka, sale sportowe, aule oraz dwa boiska. Dodatkowym atutem jest położenie szkoły w pobliżu jeziora Jeziorak, co ułatwi korzystanie z plaży i kąpieli wodnych. Podczas obozu odbywać się będą zajęcia z zakresu tańców standardowych i latynoamerykańskich. A także liczne atrakcje: dyskoteki, ogniska, różnorodnerozgrywki sportowe (mecze koszykówki, piłki siatkowej i piłki nożnej, zawody w tenisa stołowego i darta), zabawy integracyjne. Zabawie i rekreacji będą towarzyszyć również wycieczki m.in. do Huty Szkła Artystycznego w Olsztynku, rejs statkiem po Jezioraku, wyjście do aquaparku, itp.

Wszystkie zorganizowane zajęcia będą przeprowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską (finaliści Mistrzostw Świata) oraz osoby z uprawnieniami pedagogicznymi.

Karty obozu oraz druk na dofinansowanie obozu z zakładu pracy można pobrać w biurze Centrum Tańca „Promyk” przy ul. Browarnej 80 w Elblągu. Karty zgłoszenia dostępne są też na stronie www.promyk.elblag.pl (zakładka obozy taneczne 2015). Informacje o obozach pod numerem telefonu: 55 611 01 30/40, 609 977 220 oraz poprzez maila: promyk@swiatowid.elblag.pl

Na karty zgłoszeń czekamy do 25 czerwca 2015.

Zyta Wrzos, Centrum Tańca „Promyk”

Przekaż znajomym