energa-planeta

Czas zgłoszenia się do tegorocznej edycji Planety Energii pomału dobiega końca. Organizatorzy dziękują wszystkim szkołom za dotychczasowe zgłoszenia oraz serdecznie zachęcają niezdecydowanych i spóźnialskich do przyłączenia się do akcji. 

W tym roku nowością jest Akademia Planety Energii dla nauczycieli, czyli dwudniowe, realizowane w Gdańsku warsztaty, podczas których dr Tomasz Rożek i inni zaproszeni goście podzielą się praktycznymi metodami przekazywania wiedzy o abstrakcyjnych dla dziecka tematach.

Oprócz zaproszenia do udziału w Akademii Planety Energii do wygrania m.in.:

3 x czek na 10 000 zł na cel edukacyjny, zestawy materiałów edukacyjnych o wartości do 250 zł dla każdego ucznia oraz wizyta dr. Tomasza Rożka w zwycięskich szkołach i przeprowadzenie przez niego lekcji;

10 x czek na 2000 zł na cel edukacyjny oraz książki edukacyjne z autografem dr. Tomasza Rożka dla każdego ucznia;

10 dodatkowych wyróżnień z zaproszeniem do udziału w Planecie energii i rozszerzonymi gadżetami dla dzieci.

Jak wziąć udział w konkursie?

Zarejestruj się na platformie www.PlanetaEnergii.pl

Wyślij sprawozdanie do 27 maja 2019 r. z realizacji przynajmniej dwóch lekcji na platformie i dowolnego projektu, związanego z tematyką lekcji umieszczonych na stronie PlanetaEnergii.pl (np. plakatu, przedstawienia, lekcji, filmu, piosenki, prezentacji itp.).

Wszystkie klasy, które prześlą do nas sprawozdanie z realizacji zadania konkursowego, otrzymają zestaw gadżetów Planety Energii dla całej klasy, w tym breloczki z maskotkami postaci z Planety Energii i dyplomy udziału w konkursie.

Więcej o programie i akcji na planetaenergii.pl

Przekaż znajomym