Bilety już w sprzedaży

Bilety już w sprzedaży

21 października w pubie Sąsiedzi odbędzie się koncert wyjątkowego zespołu Percival Schuttenbach. Bilety dostępne w sklepie Percivala w cenie 35 złotych w przedsprzedaży oraz 50 złotych w dniu koncertu. Już niedługo również w kasie klubu. Można nabyć także wejściówki grupowe. Koncert rozpoczyna się o 20:00. 

Nowa Fala Polskiego Folk Metalu powraca z najnowszym albumem „Strzyga” i promującą go trasą koncertową: Strzyga – Black After Small River – Tour! Ten znany z oryginalnego połączenia folku z metalem zespół, zawładnął sercami wielu słuchaczy (o czym świadczą liczne nagrody) w tym również producenta gry Wiedźmin 3 możemy ich posłuchać min.na wielokrotnie nagradzanej ścieżce dźwiękowej do Wiedźmin 3: Dziki Gon).

Zespół zapewnia podczas koncertów szereg atrakcji: konkursy, koszulki, gadżety, bilety specjalne i VIP, zniżki dla tych, co cosplayem i odtwórstwem historycznym się parają! Śledź uważnie i baczenie miej, bo już niebawem wszystko to będzie ogłoszone na stronie http://www.percival.pl/ i fanpage’u https://www.facebook.com/PercivalSchuttenbach

Bilety grupowe dostępne jedynie w sklepie Percival’a w cenie: 6 osobowe – 30 złotych za jeden oraz 12 osobowe – 25 złotych za jeden. W sprzedaży są również bilety VIP w cenie 160 złotych, w skład którego wchodzą:  CD Percival Schuttenbach – „Strzyga”, CD „Wiedźmin 3: Dziki Gon”, fotoplakat wykonany z zespołem podczas koncertu, wejście na backstage oraz na zamknięte after party z zespołem.

Więcej informacji TUTAJ

Przekaż znajomym