Fot. MOSiR

Fot. MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń drużyn do udziału w rozgrywkach Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów HYDROBUD. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 1 września.

  • Zespoły przez kolejny rok ponownie walczyć będą o miano najlepszej amatorskiej drużyny piłkarskiej.
  • Rekrutacja drużyn potrwa do 1 września.
  • Koszt uczestnictwa wynosi 350 zł od zespołu na sezon.
  • Początek rozgrywek planowany jest na 11 września.

Zbliża się siódma już edycja Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów HYDROBUD, której organizatorem jest elbląski MOSiR. Zawody, które cieszą się niesłabnącą popularnością, tradycyjnie rozgrywane będą na dwóch elbląskich Orlikach. Zespoły przez kolejny rok ponownie walczyć będą o miano najlepszej amatorskiej drużyny piłkarskiej. Rekrutacja drużyn potrwa do 1 września.

– Do tej pory zgłosiło się już kilka zespołów, które w poprzednich latach także uczestniczyły w rozgrywkach – informuje Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. – W lidze pojawią się także nowe twarze i drużyny, co powinno jeszcze bardziej uatrakcyjnić rozgrywki. Liga piłki nożnej jest najpopularniejsza spośród wszystkich, które prowadzi MOSiR, dlatego mamy nadzieję, że w zbliżającym się sezonie w rozgrywkach uczestniczyć będzie podobna liczba drużyn co w latach ubiegłych.

Początek rozgrywek planowany jest na 11 września. Zespoły rywalizowały będą systemem „każdy z każdym” w dwóch rundach: jesiennej i wiosennej. W związku z możliwościami technicznymi ilość zespołów przyjętych do rozgrywek jest ograniczona. O przyjęciu drużyny do rozgrywek decydować będzie kolejność zgłoszeń. Koszt uczestnictwa wynosi 350 zł od zespołu na sezon.

Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji PELA udział wzięło osiemnaście zespołów. Zwycięzcą w sezonie 2016/2017 po raz trzeci z rzędu została drużyna Metrotestu. Na drugim miejscu znalazła się drużyna AS-TRANS, a trzecie miejsce przypadło ekipie AGD JAREX Legioniści.

Więcej informacji o warunkach uczestnictwa w rozgrywkach oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej MOSiR, w zakładce Piłkarska Elbląska Liga Amatorów HYDROBUD. Informacje można także uzyskać dzwoniąc do Działu Organizacji Imprez po nr tel. (55) 625-63-06.

Tekst i fot. MOSiR

Przekaż znajomym