poczuj-miete-524

Trwa drugi etap konkursu organizowanego przez PWSZ w Elblągu, którego nagrodą główną jest rok mieszkania w akademiku zupełnie za darmo. Spośród piętnastu najlepszych memów trzeba wybrać tego – waszym daniem – najbardziej kreatywnego. Głosować można jeszcze tylko do wtorku (29 kwietnia). Dla głosujących przewidziano nagrody rzeczowe.

Zabawa rozpoczęła się 17 marca. Mogły brać w niej udział osoby będące uczniami klas maturalnych (lub posiadające świadectwo maturalne), niebędące studentami, które dokonały prawidłowego zgłoszenia do konkursu. Zadanie jest bardzo proste. Organizatorzy codziennie publikowali obrazek oraz początek zdania. Zadaniem uczestników konkursu było w najbardziej twórczy i kreatywny sposób dokończyć to zdanie.

Obecnie dobiega końca decydujący – drugi etap zabawy. Tutaj ostateczne zdanie należy do internautów. To oni spośród piętnastu zwycięzców pierwszego etapu wybierają najlepszego mema, którego autor w nagrodę otrzyma rok mieszkania w akademiku za darmo. Drugie miejsce to tablet Samsung Galaxy Tab 2.  Ostateczne rozstrzygniecie konkursu nastąpi w maju br.

Na memy można głosować za pośrednictwem specjalnej aplikacji na Facebook: ZAGŁOSUJ

Przekaż znajomym