Fot. nadesłane

Fot. nadesłane

W sobotę, 22 kwietnia najmłodsi tancerze zaprezentują swoje umiejętności podczas Pokazowego Turnieju Tańca Bażant.

Pokazowy Turniej Tańca „Bażant” organizowany jest, co roku od kilkunastu lat. Na turnieju rodzice i najbliżsi mogą zobaczyć efekty kilkumiesięcznej pracy swoich dzieci. Podczas turnieju prezentują się, uczestnicy kursów tańca realizowanych w Centrum Tańca „Promyk” oraz dzieci biorące udział w zajęciach tanecznych prowadzonych w elbląskich szkołach i przedszkolach.

Imprezie zawsze towarzyszą ogromne emocje, ponieważ jest to pierwsza prezentacja młodych tancerzy przed publicznością. – Duża sala taneczna, światła, głośna muzyka to wszystko powoduje, że dzieci bardzo przeżywają takie występy, a wraz z nimi rodzice – mówią instruktorzy.

Na turniej mogą przyjść nie tylko bliscy i rodzice uczestników ale także osoby, które dopiero myślą o zapisaniu dziecka na zajęcia taneczne. – Na „Bażancie” można na żywo zobaczyć ofertę „Promyka”, zobaczyć czego dzieci uczą się podczas zajęć i jakie są tego wyniki – mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk.

Impreza rozpocznie się o godz. 15:30. Podczas turnieju będzie można zobaczyć taniec towarzyski, elementy tańca nowoczesnego i gimnastykę artystyczną.

Na turnieju nie zabraknie także dodatkowych atrakcji w postaci pokazów tanecznych pary sportowej z Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar”. Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat tancerza.

Bilet dla widzów na Turniej Tańca „Bażant” w cenie 5 zł będzie można zakupić przed turniejem w kasie CSE Światowid. Dzieci do lat 7 – bezpłatnie.

Przekaż znajomym