Za kradzież może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności

Za kradzież może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności

Interwencja policjantów w jednym z elbląskich lokali z automatami  do gry zakończyła się zatrzymaniem 58-letniego mężczyzny. Jak wynikało ze zgłoszenia, w lokalu miało dojść do kradzieży. Ofiarą miała być 40-letnia kobieta, która zasłabła i w trakcie, gdy nie miała świadomości… została okradziona. Zatrzymany 58-latek trafił do policyjnego aresztu.

Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności może grozić 58-latkowi, którego zaraz po zdarzeniu zatrzymali policjanci. Interwencja miała miejsce około godziny 4.00 nad ranem. Funkcjonariusze zostali powiadomieni o okradzeniu 40-letniej kobiety. Miało to nastąpić w chwili gdy ta… zasłabła i straciła przytomność. Miejscem całej sytuacji było wnętrze lokalu z automatami do gry.

Gdy funkcjonariusze przyjechali do wspomnianego lokalu jeden z przebywających tam mężczyzn na widok patrolu zaczął niespokojnie się zachowywać. Policjanci wylegitymowali go i przeszukali. Wtedy okazało się, że ma on przy sobie przedmioty należące do okradzionej kobiety.  Był to portfel, dowód osobisty i telefon komórkowy. Funkcjonariusze zatrzymali 58-latka. Za kradzież może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Przekaż znajomym