CSE „Światowid” oraz Stowarzyszenie „Jantar” zachęcają do zapisania na półkolonie

CSE „Światowid” oraz Stowarzyszenie „Jantar” zachęcają do zapisania na półkolonie

Niebawem wakacje. Rodziców, którzy jeszcze nie myśleli o zorganizowaniu dla swoich pociech czasu wolnego od nauki CSE „Światowid” oraz Stowarzyszenie „Jantar” zachęcają do zapisania na półkolonie.

Półkolonie są dobrym rozwiązaniem, jeśli rodzice nie są jeszcze gotowi na wysłanie swoich dzieci na dłuższy wypoczynek z noclegiem. Organizowane od rana do godzin popołudniowych gwarantują nie tylko opiekę nad dzieckiem, ale także dobrą zabawę.

– Opiekę i atrakcje dla dzieci zapewniamy w terminie od 4 do 8 lipca, od godziny 7.30 do 16.00 – mówi Joanna Karpiuk ze ŚWIATOWIDA. – Dodam, że organizowane przez nas półkolonie są zgłoszone do Kuratorium Oświaty.

W programie wypoczynku znalazły się m.in. warsztaty ceramiczne, warsztaty taneczne, seanse kinowe, basen, przejażdżka konno czy wycieczka do Nowej Holandii. Dzieci zbierać się będą rano w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.

– Naszą ofertę kierujemy do dzieci w wieku 6-9 lat, które chcą spędzić wakacje w mieście artystycznie i sportowo – dodaje Joanna Karpiuk. – W planach mamy także warsztaty kulinarne, w ramach których dzieci będą robiły pizzę w pizzerii La Capra.

Koszt udziału wynosi 350 złotych od osoby. Szczegóły dotyczące zgłoszeń znaleźć można na stronie Centrum Tańca „Promyk” w zakładce „Półkolonia 2016” (www.promyk.elblag.pl).

Przekaż znajomym