Fot. nadesłane

Fot. nadesłane

Nie wiesz co zrobić z dzieckiem podczas wakacji, a nie chcesz go puszczać na dłuższą rozłąkę? Zapisz je na półkolonie do CSE „Światowid” gdzie czeka je moc atrakcji.

– Półkolonie organizujemy po raz trzeci i cieszy nas bardzo, że dzieci do nas wracają bo to najlepsza rekomendacja – mówi organizator Joanna Karpiuk z CT Promyk – Jak co roku będzie intensywnie i różnorodnie.

Półkolonie realizowane będą w trzech terminach: 25-29.06, 2-6.07 i 20-24.08.2018 w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Skierowane są do dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Każdy turnus przewidziany jest dla 30 dzieci, które zostaną podzielone na dwie 15 – osobowe grupy. Każdy turnus zgłoszony jest do Kuratorium Oświaty, a opiekę nad uczestnikami sprawują osoby z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Zachęcający jest też program przewidziany dla uczestników.

– Podczas półkolonii odbywać się będą różnorodne warsztaty: taneczne, ceramiczne, muzyczne, teatralne czy warsztaty robienia muffinek w elbląskiej Muffinkarni Wisienka na Torcie – opowiadają organizatorzy – Będą też wycieczki w tym do Nowej Holandii oraz do Gospodarstwa Agroturystycznego „Pod lasem” w Piastowie, gdzie dzieci czekają przejażdżki konne, bryczką i ognisko. Ponadto zwiedzanie kina od zaplecza wraz z seansem filmowym i aktywne zajęcia takie jak kręgle lub jump fitness. Poszczególne turnusy będą nieco się różniły od siebie.

Koszt jednego turnusu to 370 zł.

Szczegółowe informacje na temat półkolonii można znaleźć na stronie www.promyk.elblag.pl lub uzyskać w biurze CT Promyk od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00.

Organizatorem półkolonii jest Stowarzyszenie Jantar i Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.

Przekaż znajomym