Fot. nadesłane

Fot. nadesłane

Precyzja ruchu, pełne emocji prezentacje na parkiecie, do tego połyskujące, bogate stroje, elegancja i energia. To wszystko można oglądać na turniejach tańca towarzyskiego, które od kilkunastu lat są tradycją w naszym mieście. Już 14 czerwca Stowarzyszenie „Jantar” oraz Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zapraszają na Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego „Pomosty”.

Ogólnopolski Turniej Tańca „Pomosty” to ostatni turniej w bieżącym sezonie. Jest to impreza adresowana do młodych ludzi, którzy z pasją, chęcią i zapałem rozwijają swoje sportowe zainteresowania taneczne. To sportowa rywalizacja i artystyczne pokazy taneczne w wielu kategoriach wiekowych.

Od rana do wieczora na sali sportowo-widowiskowej będą trwały prezentacje par specjalizujących się w tańcu towarzyskim. Impreza rozpocznie się o godz. 11.00. Na początku będzie można oglądać najmłodsze pary z najmniejszym doświadczeniem. O godz. 14.00 rozpocznie się blok, w którym rywalizować będą pary z klasami D. A o godz. 17.00 zaprezentują się pary najbardziej zaawansowane.

Dla osób, które chciałyby oglądać zmagania taneczne zawodników, a z jakiś powodów nie mogą dotrzeć do CSE „Światowid” będą mogły oglądać transmisję na żywo. Transmisja dostępna będzie pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=iICARBellXM

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego „Pomosty” realizowany jest przy wsparciu finansowym Prezydenta Miasta Elbląga i Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

Przekaż znajomym