basen

Już w najbliższy weekend ruszy kolejna edycja całodobowej sztafety miłośników pływania. Uczestnicy walczyć będą o kolejny rekord – frekwencji (141osób w 2014 roku) i dystansu (73350 m w 2013 roku). Można się zgłaszać do udziału w tym wydarzeniu. Udział jest bezpłatny.

– Zawalczmy wspólnie o nowy rekord 24h Sztafety Pływackiej – wspólnymi, połączonymi siłami amatorów, zawodników, pasjonatów pływania będziemy walczyć aby pobić 2 rekordy – frekwencji i dystansu – zachęcają organizatorzy.

W sztafecie mogą wziąć udział osoby, które potrafią swobodnie pływać na dużej pływalni 25 m bez pomocy urządzeń pływających. (wyjątek stanowią osoby niepełnosprawne, które korzystają np. z pływaka, deski).
Każdy, kto chciałby dołączyć do tego niezwykłego wydarzenia powinien zgłosić swój udział telefonicznie: 55 6433344 lub 603717234 w godzinach pracy biura basenu i zadeklarować swój czas płynięcia oraz wpisać się w grafik.

Do wyboru są czasy: 5, 10, 15 lub 20 minut. W tym czasie sędzia liczy przepłynięte baseny. W przypadku dużej ilości zgłaszających się, organizator ma prawo skrócić zadeklarowany czas płynięcia.

Organizatorem 24h Sztafety Pływackiej jest Grupa Wodna, Niepubliczna Placówka Oświatowo – Wychowawcza Akademia Sportów Wodnych, Uczniowski Klub Sportowy Akademia Sportów Wodnych i MOSiR Elbląg.

Przekaż znajomym