Fot. KMP Elbląg

Fot. KMP Elbląg

Policjanci zatrzymali 30-letnią kobietę podejrzaną o ugodzenie nożem swojego 34-letniego konkubenta. Mężczyzna z ranami kłutymi trafił do szpitala a kobieta do aresztu. W chwili zatrzymania miała ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj około 13.30. Na miejsce została wezwana załoga pogotowia ratunkowego, która udzielała pomocy mężczyźnie, z ranami kłutymi klatki piersiowej. Policjanci wstępnie ustalili przebieg zdarzenia, które miało miejsce chwilę wcześniej.

34-letni mężczyzna miał zostać ugodzony nożem podczas szarpaniny jaka wywiązała się w mieszkaniu pomiędzy nim a 30-letnią partnerką. W mieszkaniu w tym czasie były jeszcze 2 inne osoby. Jak ustalili policjanci wszyscy pili alkohol. 30-latka, która miała poranić nożem konkubenta w chwili zatrzymania również była pijana. Wynik badania to ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali do wytrzeźwienia pozostałych uczestników libacji. Dwie osoby miały ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Biegły określi teraz obrażenia 34-latka i to zdecyduje jakie zarzuty usłyszy partnerka mężczyzny.

Przekaż znajomym