kajdanki-kodeks
3 lata i 10 miesięcy – taką karę więzienia ma do odbycia 22-letni Dawid R. Aby uniknąć zatrzymania mężczyzna schował się w szafie. Nic to nie dało. Dawid R. trafił do Aresztu Śledczego  w Elblągu. Był poszukiwany ponieważ został skazany prawomocnym wyrokiem m.in. za rozbój.

Kryminalni z Elbląga wczoraj rano zapukali do drzwi jednego z mieszkań przy ul. Łęczyckiej. Z ich ustaleń wynikało, że ma tam ukrywać się 22-letni mężczyzna, którego poszukuje elbląski sąd. Funkcjonariusze sprawdzili udostępnione im pomieszczenia. Mimo, że informacja jaką dysponowali była pewna w żadnym z przeszukanych miejsc nie było poszukiwanego.

Jeden z policjantów zajrzał do stojącej przy łóżku szafy. Po otworzeniu drzwi okazało się, że 22-latek ukrył się w jej wnętrzu. Dawid R. został zatrzymany i trafił do aresztu śledczego. Mężczyzna od sierpnia zeszłego roku ukrywał się przed policją, gdyż ma do odbycia łącznie 3 lata i 10 miesięcy kary więzienia m.in. za rozbój. Teraz czeka go odbycie zasądzonego wcześniej wyroku.

Przekaż znajomym