Bilety do kupienia od piątku

Bilety do kupienia od piątku

Słynna grupa muzyczna The Kelly Family niedawno ogłosiła swój powrót muzyczną scene. Podczas europejskiej trasy koncertowej „We Got Love – LIVE 2018” odwiedzą trzy polskie miasta – Gdańsk, Łódź i Kraków. Sprzedaż biletów rusza 31 marca. 

The Kelly Family to jedna z najsłynniejszych rodzin świata, która w latach 90. biła wszelkie rekordy – 20 milionów sprzedanych krążków, kilkadziesiąt złotych i platynowych płyt i ponad 50 najważniejszych nagród muzycznych.

Podczas koncertu nie zabraknie najsłynniejszych piosenek, takich jak: „An Angel” czy „I can’t help myself” oraz nowych kompozycji z wydanej w marcu tego roku płyty „We Got Love”. Będzie to muzyczną podróżą przez 40 lat historii zespołu, który dzięki swojej autentyczności i pozytywnej energii zamienia swoje występy w ekstremalnie przeżycie.

Powrót rodziny spotkał się z ogromnym zainteresowaniem – na pierwszy ogłoszony koncert w Dortmundzie, bilety zniknęły w trakcie osiemnastu minut. Na całej trasie zespół odwiedzi dwadzieścia największych europejskich miast. 6 kwietnia 2018 wystąpi w ERGO ARENIE. Koncerty odbędą się także w Łodzi i Krakowie.

Sprzedaż biletów rusza w piątek 31.03 o godz. 12:00 na www.eventim.pl

 

Przekaż znajomym