news-KnO-15lipca

Ekskluzywna kolacja, kieliszek wina, przypadkowe spotkanie. Piękna nieznajoma, niewinność, namiętność… Pożądanie! Już 15 lipca br. w sieci kin Multikino, w ramach cyklu „Kino na obcasach”, Panie będą mogły zobaczyć świat fascynacji i zdrady z genialną Sophie Marceau w komedii romantycznej „Pożądanie”.

Podczas lipcowego spotkania z cyklu „Kino na obcasach” zaprezentowany zostanie opowieść o ryzykowanym uczuciu i miłości, która burzy wszelkie zasady. Elsa (Sophie Marceau) to utalentowana i odnosząca zawodowe sukcesy pisarka. Pierre (François Cluzet) jest żonatym i prowadzącym szczęśliwe życie rodzinne prawnikiem. Losy obojga przetną się, kiedy wspólny przyjaciel pozna ich ze sobą na ceremonii zamknięcia targów książki. To, z pozoru niewinne spotkanie, przerodzi się w trudną do opanowania fascynację. Pierre, mimo uczucia jakim darzy swoją żonę Anne, nie może przestać myśleć o pięknej nieznajomej. Elsa, świeżo po burzliwym rozwodzie, niechętna jest w angażowanie się w nowe relacje, wciąż jest pod wrażeniem nieznajomego. Czy wzajemna fascynacja od pierwszego wejrzenia przerodzi się w coś więcej? Tego bezie można dowiedzieć się już za niespełna tydzień w Multikinie.

W specjalnym konkursie ogłoszonym przez nasza redakcję podwójne zaproszenie wygrała Aleksandra Garbecka. Gratulujemy! Potwierdzenie wygranej wysłaliśmy mailem.

Przekaż znajomym