step_up_all_in_2014_movie-wide

Już 18 lipca w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo dwa filmy: „Step Up: All In” z Izabellą Miko oraz „Noc Oczyszczenia: Anarchia”, czyli sequel mrocznego thrillera sprzed roku.

Bohaterowie najbardziej roztańczonej serii w historii kina powracają w „Step Up: All In”, by zmierzyć się o tytuł najlepszych na świecie. Stawką jest lukratywny kontrakt w najlepszym klubie Las Vegas. Do rywalizacji we wnętrzach luksusowego hotelu Valhalla w Las Vegas, którego właścicielką jest ekstentryczna Alexa Brava (Iza Miko), przystąpią uwielbiani przez widzów uczestnicy wcześniejszych tanecznych turniejów: Sean (Ryan Guzman), Andie (Briana Evigan), Moose (Adam Sevani), Jenny Kido (Mari Koda), Eddy (Misha Gabriel), Camille (Alyson Stoner), Jason (Stephen ‚tWitch’ Boss), Hair (Christohper Scott), Monster (Luis Rosado), Vladd (Chadd Smith) i bliźniaki Santiago (Martin Lombard i Facundo Lombard). Wszyscy oni sprawią, że parkiety Miasta Grzechu rozgrzeją się do czerwoności. Zamienią Las Vegas w Miasto Zmysłów.Film wyświetlany będzie zarówno w wersji 2D, jak i 3D.

W 2013 roku widzowie z zainteresowaniem przyjęli prowokacyjny film „Noc oczyszczenia”, którego myślą przewodnią była koncepcja, że podczas jednej nocy w roku przez 12 godzin wszystkie wykroczenia i przestępstwa są dozwolone. Reżyser i scenarzysta James DeMonaco postanowił więc nakręcić sequel oparty na jeszcze bardziej przerażających historiach ludzi, którzy są zmuszeni lub świadomie postanawiają spędzić Noc Oczyszczenia poza domem. „Noc Oczyszczenia: Anarchia” jeszcze raz wprowadza widzów w świat przedstawiający czarną wizję społeczeństwa. Amerykański rząd, kierowany obecnie przez organizację Nowych Założycieli Ameryki, usankcjonował doroczną 12-godzinną Noc Oczyszczenia, podczas której działalność wszelkich służb bezpieczeństwa i szpitali zostaje zawieszona, a obywatele sami muszą się bronić i zaprowadzać porządek. Wszelkie wykroczenia, a nawet morderstwa nie spotkają się z żadną karą. Celem takiego działania jest ograniczenie przestępczości przez resztę roku, sprowadzając ją do poziomu poniżej jednego procenta.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

Przekaż znajomym