Bilety dostępne w kasie kina

Bilety dostępne w kasie kina

„Kacper i Emma jadą w góry”, „Atomic Blonde” oraz „Mała Wielka Stopa”. Te trzy filmy premierowo już od dziś (28 lipca) można oglądać w Kinie Światowid. Bilety dostępne w kasie.

Kacper i Emma to bohaterowie, których doskonale zna większość przedszkolaków. Kolejna część ich przygód – „Kacper i Emma jadą w góry”.

Po zakończonym roku szkolnym czas wybrać się na wakacje i zasłużony wypoczynek. Góry zdają się być do tego idealnym miejscem – to nie tylko świeże powietrze i cudowne widoki, ale również okazja na przeżycie rozlicznych przygód. Kacper i Emma to para dzieciaków, które najlepiej wiedzą jak sprawić sobie frajdę. Pakują swoje ulubione pluszaki i wyruszają przygodzie na spotkanie. Zdobywają górskie szczyty, biwakują, poznają dzikie zwierzęta, a to wszystko w atmosferze dobrej dobrej zabawy, harców i dużej dawki śmiechu.

Przed nami jedna z najważniejszych premier filmowych tego lata. „Atomic Blonde” z charyzmatyczną Charlize Theron.

„Atomic Blonde” to ekranizacja kultowej graficznej powieści Antony’ego Johnstona „The Coldest City”. Berlin, czasy Zimnej Wojny. Brytyjska agentka zostaje przerzucona do komunistycznego Berlina w celu odnalezienia zabójców swojego partnera i odzyskania listy podwójnych agentów.

„Mała Wielka Stopa” to kolejna, fantastyczna propozycja dla najmłodszych widzów. Film współtwórcy takich animowanych hitów jak „Żółwik Sammy”, „Jak Ukraść Księżyc”, „Epoka Lodowcowa 4”.

Adam jest zwyczajnym, trochę nieśmiałym nastolatkiem. Pewnego dnia wyrusza na wyprawę w poszukiwaniu dawno zaginionego taty. Nie spodziewa się, że już wkrótce odkryje pewien włochaty rodzinny sekret. Otóż jego tata jest potomkiem legendarnego Yeti i od lat mieszka w puszczy. Oczywiście Adam też ma w sobie geny tej niezwykłej istoty, a to niesie ze sobą pewne niezwykle konsekwencje. Chłopak podobnie jak jego tata ma pewne super moce. Wkrótce będzie musiał ich użyć, by obronić siebie i ojca przed tropicielami, którzy na zlecenie pewnej firmy futrzarskiej od lat szukają Yeti. Szykuje się wieeeelka przygoda!

Bilety na filmy można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz.14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz.11:30 do 20:30. Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres:kino@swiatowid.elblag.pl.

 

Przekaż znajomym