kno-pretty

Najpiękniejsza współczesna wersja bajki o kopciuszku po 25 latach na Wielkim Ekranie! – czyli „Pretty Woman” w odnowionej wersji cyfrowej w ramach cyklu „Kino na Obcasach”. Dla naszych czytelniczek mamy jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Richard Gere jako szanowany biznesmen, zarabiający kilka milionów tygodniowo, mogący mieć wszystko czego zapragnie. Julia Roberts jako kobieta pracująca na ulicy, sprzedająca własne ciało by związać koniec z końcem, samotna, bez wykształcenia. Czy jest coś co ich połączy?

Kultowy film „Pretty Woman” odnowiony cyfrowo można będzie zobaczyć już 14 kwietnia w Multikinie w ramach Kina na Obcasach. Rewelacyjna ścieżka dźwiękowa z legendarną piosenką Roya Orbisona „Oh, Pretty Woman”, fantastyczne kreacje aktorskie oraz urzekająca historia sprawiają, że „Pretty Woman” to jedna z najpopularniejszych i uwielbianych przez miliony, komedia romantyczna wszech czasów. Nie możesz tego przegapić! Przyjdź i zobacz ją na dużym ekranie w odnowionej wersji cyfrowej!

Partnerem kwietniowej edycji „Kina na obcasach“ jest Kinder Bueno, który zaprasza wszystkie panie biorące udział w pokazie na słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka.

Na cykl seansów Kino na Obcasach zaprasza również Fiat Auto Poland. Równeiż i w tym przypadku nie zabranie konkursu. Więcej informacji TUTAJ http://multikino.pl/pl/wydarzenia/kobiety/jeep-w-multikinie-podczas-kina-na-obcasach

Bilety na kwietniowe „Kino na obcasach” można nabyć w kasach biletowych kina oraz online na stronie www.multikino.pl.

Dla naszych czytelniczek mamy podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Aby je wygrać, wystarczy do 12 kwietnia (do godziny 17:00) podesłać na adres konkurs@mlodyelblag.pl swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: W którym roku odbyła się premiera filmu „Pretty Woman”. W temacie maila prosimy wpisać KNO. Zwycięzców o wygranej i sposobie odbioru nagrody poinformujemy mailowo w niedzielny wieczór.

Przekaż znajomym