Kartą upominkową można zapłacić za jeden lub więcej biletów

Kartą upominkową można zapłacić za jeden lub więcej biletów

Zbliżają się Mikołajki, a i  Święta tuż, tuż… Zastanawiasz się, jaki kupić prezent? Może…? Karta upominkowa? Zaproszenie do kina, na operę, spektakl czy koncert wręczone w postaci eleganckiej karty upominkowej może okazać się idealnym pomysłem.

W ciągu roku jest mnóstwo okazji, aby dać komuś prezent – „Światowid” proponuje, żeby był to prezent kulturalny. Tę formę prezentu na pewno docenią praktycy, którzy uważają, że ryzyko nietrafienia w gust obdarowywanej osoby jest zbyt duże.

Karty będzie można wykorzystać w tym, jak i przyszłym roku, więc na pewno znajdzie się mnóstwo znakomitych okazji. I tak na przykład najbliższe opery z Metropolitan Opera w Nowym Jorku to „Poławiacze pereł” Bizeta 16 stycznia i „Turandot” Pucciniego 30 stycznia, Kabaret pod Wydrwigroszem 13 marca, koncert Ewy Bem 20 marca, a także spektakl „Złodziej” 24 kwietnia.

Kartę Upominkową będzie można wykorzystać jako bilet do kina, na operę czy spektakl. Nominały to: 5 zł, 10 zł, 20 zł, 50 zł oraz o wartościach biletów na seanse kinowe, a dostępne są one w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.

Kartą upominkową można zapłacić za jeden lub więcej biletów. Jeśli wartość kupowanych biletów jest niższa niż jej wartość – różnica nie jest zwracana klientowi. Z kolei, jeśli wartość biletów jest wyższa od wartości Karty Upominkowej, różnicę można dopłacić gotówką. Szczegółowy regulamin kart dostępny jest w kasie CSE oraz na stronie internetowej „Światowida” w zakładce Karty Upominkowe.

Przekaż znajomym