Legenda muzyki i niezapomniane wrażenia

Legenda muzyki i niezapomniane wrażenia

Ponad 100 000 fanów nie może się mylić – właśnie tyle osób oglądało na żywo koncert legendarnej kapeli The Rolling Stones w londyńskim Hyde Parku. W oczach fanów i krytyków muzycznych zespół zagrał jeden ze swoich najlepszych koncertów. Pomimo sędziwego wieku chłopaki wciąż elektryzują publiczność niesamowitą energią i rockendrolowym pazurem.

Widzowie usłyszą hit za hitem oraz zobaczą grupę w najlepszej formie. W dwóch piosenkach zespół wspomaga Mick Taylor, były gitarzysta składu. The Rolling Stones najlepiej czują się w domu i to widać oraz słychać.

„Sweet Summer Sun” Rolling Stones będzie można zobaczyć 28 lipca 2016 o godz. 20.00. Bilety w cenie 19 złotych dostępne w kasach kina.

Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na to wydarzenie. aby je zdobyć wystarczy podesłać na adres konkurs@mlodyelblag.pl swoje imię i nazwisko a w temacie maila wpisać słowo „koncert”. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 25 lipca w samo południe.  O wygranej poinformujemy zwycięzcę w dniu rozstrzygnięcia. 

Przekaż znajomym