Fot. MOSiR

Fot. MOSiR

MOSiR zaprasza na cykl rowerowych piątków z MTB w elbląskiej Bażantarni. Czwarte spotkanie użytkowników rowerów terenowych odbędzie się dzisiaj, 1 czerwca 2018 r. Zbiórka o godzinie 18:00 na polanie z wiatami w elbląskiej Bażantarni. – ,,Rowerowe piątki MTB’’ to nowatorska impreza, podczas której praktycznie będzie można sprawdzić się jeżdżąc na rowerze w zmiennych warunkach terenowych.

– Z uwagi na Dzień Dziecka zajęcia warsztatowe zastąpimy dzisiaj spokojną przejażdżką po Bażantarni. Nie zabraknie także drobnych prezentów dla naszych milusińskich, których zapraszamy ze swoimi rodzicami/opiekunami – informuje Marek Kamm z Działu Organizacji Imprez MOSiR.

Cykl imprez ROWEROWE PIĄTKI MTB zaczął się 11 maja 2018 r. i będzie trwał do 22 czerwca 2018 r. włącznie. Spotkania rowerzystów odbywają się w każdy piątek zawsze o godzinie 18:00 przy wiacie MOR GreenVelo w Bażantarni (polana z wiatami). Czas trwania imprezy to 2 godziny.

Organizator informuje, że w przypadku ekstremalnych zjawisk pogodowych (huragany, ulewy) impreza może zostać odwołana. Informacja o odwołaniu imprezy ukaże się na stronie MOSiR.

Zapraszamy w piątek, 1 czerwca do elbląskiej Bażantarni wszystkich chętnych spróbować terenowej jazdy na dwukołowcach.

MOSiR

Przekaż znajomym

    RelatedPost