Czy będzie nowa ścieżka rowerowa?

Czy będzie nowa ścieżka rowerowa?

MOSiR zaprasza na cykl rowerowych piątków z MTB w elbląskiej Bażantarni. Pierwsze spotkanie użytkowników rowerów terenowych odbędzie się 11 maja 2018 r. Zbiórka o godzinie 18:00 na polanie z wiatami w elbląskiej Bażantarni.

– ,,Rowerowe piątki MTB’’ to nowatorska impreza, podczas której praktycznie będzie można sprawdzić się jeżdżąc na rowerze w zmiennych warunkach terenowych. W programie imprezy przewidzieliśmy praktyczne przygotowanie roweru do jazdy terenowej: omówione zostaną zasady używania przerzutek, właściwe ciśnienie powietrze w oponach, wysokość siodełka, technika hamowania itp. Wszystko to odbędzie się podczas krótkiej (do 10 km) przejażdżki rowerowej szlakami i ścieżkami Bażantarni – informuje Marek Kamm z Działu Organizacji Imprez MOSiR.

Cykl imprez ROWEROWE PIĄTKI MTB zacznie się 11 maja 2018 r. (piątek) i będzie trwał do 22 czerwca 2018 r. włącznie. Spotkania rowerzystów odbywać się będą w każdy piątek zawsze o godzinie 18:00 przy wiacie Margitka w Bażantarni (polana z wiatami). Czas trwania imprezy to 2 godziny. Organizator informuje, że w przypadku ekstremalnych zjawisk pogodowych (huragany, ulewy) impreza może zostać odwołana. Informacja o odwołaniu imprezy ukaże się na stronie MOSiR.

Zapraszamy w piątek, 11 maja do elbląskiej Bażantarni wszystkich chętnych spróbować terenowej jazdy na dwukołowcach.

 MOSiR

Przekaż znajomym