Zapraszamy

Zapraszamy

Już w tę niedzielę (9 lipca) o godz. 15.00 na placu przed Ratuszem Staromiejskim po raz drugi w tym roku pojawią się „Rozbójnicy na ulicy” a wraz z nimi spektakl „Pozor už nemôžem” (Uwaga już nie mogę!) w wykonaniu Teatru Delikates.

Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, czy istnieje Graal? A jeśli tak, to czy wiecie, gdzie się on znajduje? Właśnie w takie trudne i intrygujące zadanie próbuje nas wciągnąć spektakl „Pozor už nemôžem” w wykonaniu Teatru Delikates. Co to za sztuka? Zdecydowanie zaskakująca. Pełna humoru, energii i zwariowanych zabaw.

To artystyczne działanie na pograniczu spektaklu i happeningu przeistaczające się w interaktywny plac zabaw, w którym dorośli bawią się jak dzieci. Jednocześnie forma nie pozbawia spektaklu głębokiej, symbolicznej i wartościowej treści. Jednym słowem – Delikates pomaga zachwycić się czymś, co wydaje nam się dobrze znane!

A tuż po spektaklu zbójnicka banda zaprosi widzów do wspólnej cyrkowej zabawy i wypuszczenia w niebo nieskończonej ilości małych oraz dużych baniek mydlanych.

Przekaż znajomym