Zapraszamy

Zapraszamy

Nie czujesz się zbyt pewnie na parkiecie? Chcesz nauczyć się nowego stylu? A może potrzebujesz po prostu się zrelaksować? Centrum Tańca „Promyk” zaprasza na otwarte warsztaty gorącej salsy i sensualnej bachaty. Impreza odbędzie się w sobotę 10 października o godzinie 18:00 w Centrum Tańca „Promyk”.

Otwarte warsztaty Salsa i Bachata solo to znakomity sposób na odprężenie się, a ponadto doskonała możliwość uwolnienia swojej kobiecości, wrażliwości i zmysłowości przy porywających rytmach karaibskiej muzyki.

Swobodne układy salsy, która wywodzi się z serca gorących Karaibów, to głownie energiczne i rytmiczne ruchy angażujące klatkę piersiową, głowę i ręce, połączone ze zmysłowym kołysaniem biodrami. Salsa tańczona solo wyzwala pozytywne emocje i pozwala poczuć latynoski temperament. Dominikańska bachata formą przypomina salsę, lecz wiele czerpie również z brazylijskiej lambady. Jest bardzo ekspresyjna i relaksuje nie tylko ciało, ale również pozwala uwolnić myśli i odprężyć umysł. Tańcząc bachatę całkowicie możemy dać się ponieść uwodzicielskim rytmom latynoskiej muzyki.

Gorącą atmosferę na imprezie podkręcą pikantne przekąski serwowane podczas warsztatów!

Warsztaty odbędą się w sobotę 10 listopada, w Centrum Tańca Promyk, ul. Browarna 80. Impreza rozpocznie się o godzinie 18:00 i potrwa dwie godziny. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy do zapisów.

Pełna oferta i harmonogram zajęć dostępne są na stronie: www.promyk.elblag.pl

Biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
tel. +48  55 611 01 30/40
tel. kom. +48 609 977 220
e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl

Przekaż znajomym