Podczas Maratonu nie zabraknie gości, będzie również losowanie nagród wśród uczestników, m.in. karnetów na grudniowe zajęcia.

Podczas Maratonu nie zabraknie gości, będzie również losowanie nagród wśród uczestników, m.in. karnetów na grudniowe zajęcia.

Porcja dobrej energii i ruchu – Centrum Tańca Promyk zachęca do wzięcia udziału w zajęciach dla dzieci i rodziców – Mamo, tato zatańcz ze mną! oraz na Maraton Taneczny, który odbędzie się w Promyku w sobotę, 14 listopada. Wstęp wolny.  

Wspólne tańce i zabawa, to sposób dla dzieci oraz rodziców na dużą dawkę ruchu i dobrego humoru. Podczas zajęć Mamo, tato zatańcz ze mną! dzieci wraz z rodzicami uczą się krótkich choreografii tanecznych i wspólnie spędzają czas. W sobotę, 14 listopada o godz. 16.00 będą tańczyć sambę.

Samba to najbardziej widowiskowy taniec latynoamerykański, to taniec szybki, skoczny, energiczny i wymagający przestrzeni. Bezsprzecznie można powiedzieć, że samba jest narodowym tańcem Brazylii.

– Od godz. 17.00 do 20.00 zapraszamy do Promyka na  Maraton Taneczny – mówi Joanna Karpiuk z CT „Promyk”. – To doskonały sposób na oderwanie od codziennej gonitwy. Tańczymy dla zabawy, treningu, zrzuceniu zbędnych kilogramów, a przede wszystkim dla przyjemności.

W trakcie Maratonu będzie można uczestniczyć w zajęciach już prowadzonych w Centrum Tańca Promyk, ale pojawią się również nowe formy – salsa czy GFS – trening obwodowy wzmacniający. Podczas Maratonu nie zabraknie gości, będzie również losowanie nagród wśród uczestników, m.in. karnetów na grudniowe zajęcia.

Dofinansowane ze środków Urzędu Miejskiego w Elblągu w ramach zadania pn. „Aktywny, sprawny, zdrowy”.

Przekaż znajomym

    RelatedPost