Zapraszamy do udziału

Zapraszamy do udziału

Wakacje w domu? Jeżeli masz od 7 do 12 lat to biegnij do Kina Światowid na zajęcia Letniej Małej Akademii Filmowej. Spotkania będą odbywać się w każdą wakacyjną środę. Pierwsze spotkanie już 28 czerwca o godz. 10:00. Na pierwszy ogień idzie film Auta 3 i warsztaty językowe.

Całość rozpocznie się o godz. 10:00 zajęciami pt. „Angielski w kinie – warsztaty językowe”, które poprowadzi Karolina Stefańska, studentka III roku filologii angielskiej elbląskiej PWSZ.

O godz. 11:30 wszystkich uczestników Akademii Filmowej organizatorzy zaproszą na projekcję filmu „Auta 3”.  Tym razem legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen, zostaje zepchnięty na boczny tor przez ultraszybkie auta nowej fali. Wrócić do gry pomoże mu młoda, pełna zapału trenerka, Cruz Ramirez, która obmyśla autorski plan zwycięstwa. I choć na swojej drodze Zygzak napotka kilka niespodziewanych zakrętów udowodni, że zdobywca Złotego Tłoka nie poddaje się tak łatwo!

Cena: 10 zł (film) + 10 zł (warsztaty)

Ilość miejsc na zajęcia jest ograniczona. Obowiązują zapisy, które przyjmowane są pod numerem telefonu: 55 611 20 56 w dni robocze w godzinach od 8:00 do 16:00 lub pod adresem e-mail: kino@swiatowid.elblag.pl.

Przekaż znajomym